با سلامی به گرمی افتاب . امروز دوشنبه که از منزل داشتم به دفتر کارم مراجعه می کردم . دوستی صدایم زد . وگفت اقا ی نوربخش شرح حالی دارم . شنیده ام شما دارای وبلاگی هستی . تقا ضا دارم . شرح پدری دلسوخته ودارای قلبی مالامال از مهر پدری را به گوش هموطنان برسانی . شاید یکی پیدا شود . ودردی چند ساله را از وجودم بردارد . شرح حال را شنیدم . ونوشته ای با دست خط خودش به من داد . وتقاضا کرد . عین مطالب را به رشته تحریر در اورم . از شما عزیزان می خواهم در صورت امکان این درد یک پدر تنها را شما هم در پستتان قرار دهید . شاید مسکنی باشد بر دردهای یک پدر تنها . حال شرح داستان چنین است .   به نوشته این پدر .بدون هیچ سانسوری . ایا کسی هست که مرا یاری کند ......حدود شش سال پیش تنها ترین فرزندم را از من بدون هیچ حکم قانونی جدا کردند . دختری که در سن هشت سالگی شاهنامه فردوسی و نهج البلاغه را برای مطالعه انتخاب نموده بود ..

رباینده نام مقدس مادر را یدک می کشد .نا مادری که حتی مانع تماس تلفنی فرزندش با پدر شده است . واز دادن یک عکس هم مضایقه نموده است . اشتباه نکنید این پدر نه معتاد بوده است . ونه جنایتکار . تنها گناه او این بوده است . که نخواسته از شهر خود جلای وطن نماید . ودر تهران راننده اژانس شود .

اخرین محل های  سکونت پاره تنم . نتها دخترم . وامیدم . که هر شب خوابش را می بینم . ولی با همان چهره کودکیش . که صدایم می زند . ومرا در اغوش می گیرد . وهردو با هم در فراق  یک دیگر اشک می ریزیم . ادرس اخرین محل های  سکونت دخترم . تهران پارس .بلوار مطهری .. خیا بان استخر . و بلوار ابوذر بوده است . دختری که شش سال است از محبت پدر محروم شده است . نام او  .غزل مهاجر

نام پدر محمد ......ش ش 069060641/9

متولد 15/12/1375.-شهرستان ..تربت حیدریه

تلفن تماس 09153318781

05312233193

حال از تمامی هموطنان --دانش اموزان دختر ساکن تهران یا شهرستان های اطراف .از تمام ازادمردان . وازاد زنان ایرانی . از تمام کارکنان .دبیران . اموزش وپرورش. -وکلای دادخواه -وبه ویژه ساکنین محترم شرق تهران استمداد می طلبم . که مرا یاری کنید . تا برای یک بار هم که شده است . بتوانم دخترم را ببینم .

خوب دوستان شرح حال این پدر با این نوشته به پایان میرسد . امید وارم شما هم بتوانید . در این امر خیر خواهانه اورا یاری دهید .بدرود . ارادتمند همه شما . نوربخش